Reksi omanikJärvamaal päästetud koer on leidnud uue ja hea kodu!

9. oktoobril Paide vallas metsast puu külge seotuna  leitud pikakarvalise saksa lambakoera andis loomade varjupaiga pidaja Eva Tigane türilasele Urmas Uustalule.  Tigane selgitas, et koera soovisid endale sajad inimesed . Uustalu erines teistest helistajatest selle poolest, et kui Tigase töötelefon pärast ajalehes ilmunud artiklit üksnes kinnist tooni andis, otsis ta internetist üles eranumbri. «Sain aru, et tegemist on tõelise koerainimesega,» sõnas Tigane.

Koer on kolme nädalaga läbi teinud totaalse muutuse. Pulstunud karvaga argliku looma asemel on sõbralik ja hoolitsetud koer. Uus peremees on talle nimeks pannud Reks.  Õnneks õnneliku lõpuga lugu!

01.nov.2006 Postimees kirjutab:

Koer ootas metsas puu külge seotuna surma

Pühapäeval Järvamaal Paide vallas Kirila külas koeraga jalutama läinud Aet Abel leidis metsast puu külge seotud saksa lambakoera, kes oli seal vihma ja tormi käes mitu päeva surma oodanud.

Pr. Eva Tigane, Poaka küla loomade varjupaiga perenaine (pildil) vastas ESLÜ infotoimkonna pärimisele 03 .novembril, et leitud koer on asenduskodus, teda ravitakse ja poputatakse. Kui omanikku ei leita, loovutatakse ta uude koju, väga hoolivasse peresse, kandidaadid olemas.

Koer puu küljest

Loe edasi.